Lesrooster
  
Laatste wijziging: 14-09-2021

Wil je weten wat één van onderstaande lessen kost, klik dan hier voor de contributie.
MA
 
DI
 
WO
 
DO
 
VR
 
ZA
 
   
MA
 
Kernhem
Turnen selectie meisjes 6/7/8 jaar, onderbouw niveau 3/4/5 16:00 - 17:30 uur
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 2/3/4 17:30 - 19:30 uur
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 6/7 16:00 - 18:00 uur
Turnen selectie dames 12+, bovenbouw niveau 5/6 18:00 - 20:00 uur
Maandereng A+B
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 4/5 16:00 - 18:00 uur
Turnen selectie dames 12+, bovenbouw niveau 3/4/5 18:00 - 20:00 uur
Turnen selectie dames 12+, bovenbouw niveau 3/4 20:00 - 21:00 uur
Turnen selectie heren tot en met 10 jaar, onderbouw 16:00 - 18:00 uur
Turnen selectie heren 11+ jaar, midden- en bovenbouw 18:00 - 20:00 uur
Turnen selectie heren 12+ jaar, bovenbouw 20:00 - 21:00 uur
't Riet A
Nijntje beweegdiploma meisjes/jongens 4/6 jaar 15:45 - 16:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 16:45 - 17:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 17:45 - 18:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10 t/m 13 jaar 18:45 - 19:45 uur
't Riet A
Volleybal dames/heren Recreatief 20:00 - 21:30 uur
Ridderhof
Rhönrad 1e selectie meisjes/jongens 16:00 - 17:30 uur
Turnstede Beneden
Turnen meisjes/jongens 14+ jaar 20:00 - 21:30 uur
 
DI
 
Bettekamp
Acrogym training instap jeugd E-lijn 17:30 - 19:00 uur
Acrogym training junior C en E-lijn 19:00 - 20:30 uur
Bunschoterweg
Kleutergymnastiek meisjes/jongens 4 t/m 6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/9 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 9+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Enka
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 16:30 - 17:30 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 17:30 - 18:30 uur
Kernhem A
Gymnastiek/turnen jongens 6 t/m 11 jaar 16:30 - 17:30 uur
Free Running 8 t/m 12 jaar beginners 17:30 - 18:30 uur
Free Running 8 t/m 12 jaar gevorderden 18:30 - 19:30 uur
Free Running 8 t/m 12 jaar gevorderden 19:30 - 20:30 uur
Maandereng A
Gymnastiek/turnen meisjes 8 t/m 10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 11+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Maandereng B
nijntje beweegdiploma 4 t/m 6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:00 - 18:00 uur
Challenge turnen meisjes 8+ jaar 18:00 - 19:30 uur
Trampoline selectie meisjes/jongens 10+ jaar 19:00 - 21:00 uur
Peppel B
Conditiegym (muziek) 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Rhönrad 2e selectie meisjes/jongens 17:30 - 19:30 uur
Rhönrad 3e selectie meisjes/jongens 19:30 - 20:30 uur
't Sporthuus, Lunteren
Extra springles 12+ 19:30 - 21:00 uur
Turnstede Boven
Jazz/moderne dans 6 t/m 9 jaar 16:30 - 17:30 uur
Jazz/moderne dans 9 t/m 12 jaar 17:30 - 18:30 uur
Jazz/moderne dans 12 t/m 14 jaar 18:30 - 19:30 uur
 
WO
 
Kernhem A
nijntje beweegdiploma meisjes/jongens 3 t/m 6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 7/8 jaar 18:00 - 19:00 uur
Kernhem B
Gymnastiek/turnen meisjes 8 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 9/10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 9 jaar en ouder 18:00 - 19:00 uur
Maandereng B
Gymnastiek/turnen jongens 6 t/m 8 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen jongens 9 t/m 11 jaar 18:00 - 19:00 uur
Peppel C
Gymnastiek peuters & ouders 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Rhönrad meisjes/jongens 14+ jaar 19:30 - 21:00 uur
Turnstede Beneden
Keep fit conditiegym 10:00 - 11:00 uur
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 4/5 15:00 - 17:30 uur
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 6/7 15:00 - 17:00 uur
Turnen selectie dames 12+, bovenbouw niveau 5/6 17:30 - 19:00 uur
Turnen selectie dames 12+, bovenbouw niveau 3 /4/5 19:00 - 21:00 uur
Turnen selectie heren 8+ jaar, onder- midden- bovenbouw 17:30 - 19:00 uur
Turnen selectie heren 14+ jaar, bovenbouw 19:00 - 21:00 uur
Turnstede Boven
Jazz/moderne dans 14+ 17:00 - 18:00 uur
Jazz/moderne dans selectie 13+ 18:00 - 19:00 uur
Demogroep Jazz 19:00 - 20:00 uur
Hip hop 20:00 - 21:00 uur
 
DO
 
Bettekamp
Volleybal dames gevorderden 20:00 - 21:30 uur
Bettekamp
Acrogym training instap en jeugd E-lijn 16:30 - 17:30 uur
Acrogym training jeugd en junior E-lijn 17:15 - 18:45 uur
Acrogym training junior/senior D/E lijn 18:30 - 20:00 uur
Enka
Free Running 8+ jaar beginners 17:00 - 18:00 uur
Free Running 8+ jaar gevorderden 18:00 - 19:00 uur
Maandereng
Springen recreatie 18:00 - 19:30 uur
Ridderhof
Rhönrad 1e selectie meisjes/jongens 16:00 - 17:30 uur
Rhönrad 2e selectie meisjes/jongens 17:30 - 19:30 uur
Turnstede
Turnen dames selectie niveau 2/3/4 en vanaf 3e divisie vanaf 7 jaar 15:30 - 17:30 uur
Wulplaan
Gymnastiek/turnen meisjes 5 t/m 7 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8 t/m 10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Conditie Gymnastiek op muziek 19:00 - 20:00 uur
 
VR
 
Ceelman van Ommerenweg
Kleuter gymnastiek 4/6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6 t/m 8 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8 t/m 10 jaar 18:00 - 19:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 19:00 - 20:00 uur
Enka
Kleuter gymnastiek 4/6 jaar 16:30 - 17:30 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:30 - 18:30 uur
Kernhem
Turnen selectie dames 6/7/8 jaar, onderbouw niveau 5/6/7 15:00 - 17:00 uur
Turnen selectiechallenge 17:00 - 19:00 uur
Turnen recreatiechallenge 18:30 - 20:00 uur
Maandereng B
Free running 8+ jaar beginners 15:30 - 16:30 uur
Free running 10+ jaar gevorderden 16:30 - 17:30 uur
Free running 12+ jaar gevorderden 17:30 - 18:30 uur
Springen 2e selectie C-niveau 18:00 - 19:30 uur
Springen 1e selectie A/B-niveau  19:30 - 21:00 uur
Peppel
Gymnastiek peuters & ouders 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Nijntje beweegdiploma meisjes/jongens 4 t/m 6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 18:00 - 19:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10/11 jaar 19:00 - 20:00 uur
Rhönrad demoles 20:00 - 22:00 uur
Turnstede Boven
Musicalles 8+ jaar 19:30 - 20:30 uur
 
ZA
 
Kernhem
Nijntje beweegdiploma 2 t/m 4 jaar 10:00 - 11:00 uur
Nijntje beweegdiploma 4 t/m 6 jaar 11:00 - 12:00 uur
Turnen selectie meisjes 6/7/8 jaar, onderbouw niveau 3/4/5 12:30 - 14:30 uur
Maandereng B
Grote trampoline meisjes/jongens 6 t/m 9 jaar 09:00 - 10:00 uur
Grote trampoline meisjes/jongens 9 t/m 12 jaar 10:00 - 11:00 uur
Grote trampoline meisjes/jongens 12+ jaar 11:00 - 12:00 uur
Grote trampoline selectie meisjes/jongens 8+ jaar 12:00 - 14:00 uur
Ridderhof
Rhönrad meisjes/jongens 6 t/m 13 jaar 08:30 - 09:30 uur
Rhönrad meisjes/jongens 6 t/m 13 jaar 09:30 - 10:30 uur
Turnstede Beneden
Turnen selectie dames 9/10/11 jaar, middenbouw niveau 2/3/4 15:00 - 17:30 uur
Acrogym C/D lijn junior/senior 17:30 - 19:30 uur
Acrogym C lijn senior 19:30 - 20:30 uur
Turnstede Boven
Jazz/moderne dans pre-selectie t/m 12 jaar 10:00 - 11:00 uur
Jazz/moderne dans selectie 9 t/m 12 jaar 11:00 - 12:00 uur