Lesrooster

Bekijk het lesrooster om te zien waar en wanneer jouw les is!
Versie: 06-12-2023

Wil je weten waar de locatie is? Dan kun je hier de adressen van de gymzalen vinden: Adressen gymzalen.

Maandag

Kernhem
10502 Turnen selectie dames 6-8 jaar, OB niv 2/3/4 15:30-17:30
10503 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 4 17:30-19:30
10504  Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 2/3  17:00-19:30
Maandereng A+B
11203 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 5 16:30-18:30
11205 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 6/7 16:30-18:00
11207 Turnen selectie dames 12+ jaar, BB niv G/H 18:00-20:00
Ridderhof
11001 Rhönrad 1e selectie dames/heren 16:00-17:30
't Riet A
10102 Gymnastiek/turnen meisjes 5-7 jaar 16:45-17:45
10103 Gymnastiek/turnen meisjes 8-9 jaar  17:45-18:45
10104 Gymnastiek/turnen meisjes 10-13  jaar 18:45-19:45
11218 Volleybal dames/heren 20:00-21:30
Turnstede Beneden
11302 Turnen selectie heren 6-8 jaar OB  16:00-17:30
11303 Turnen selectie heren 9-11 jaar MB 16:00-18:30
11304 Turnen selectie heren 12+ jaar BB 17:30-20:30
11305 Turnen selectie dames 12-14 jaar BB, niv E/F 16:00-18:30
11308 Turnen selectie dames 14+ jaar, BB niv C/D/E 18:00-20:30
11301 Turnen dames/heren 14+ jaar 20:00-21:30

Dinsdag

Bettekamp
20800 Acrogym instroom/instap 16:00-17:00
20801 Acrogym wedstrijdgroep D/E lijn 17:00-18:30
20802 Acrogym wedstrijdgroep C lijn 18:30-20:30
20803 Acrogym showgroep 20:30-21:30
Kernhem A
20501 Gymnastiek/turnen jongens 5-11 jaar 16:30-17:30
20503 Freerunnen 8-12 jaar beginners 17:30-18:30
20504 Freerunnen 8-12 jaar gevorderden 18:30-19:30
Kleefsehoek
20600 Nijntje kleutergym meisjes/jongens groep 1/2 16:30-17:30
20601 Gymnastiek/turnen meisjes 6-9 jaar 17:30-18:30
20602 Gymnastiek/turnen meisjes 9+ jaar 18:30-19:30
Maandereng A
21201 Gymnastiek/turnen meisjes 5-7 jaar  16:00-17:00
21203 Gymnastiek/turnen meisjes 8-10 jaar 17:00-18:00
21204 Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00-19:00
21208 Trampoline selectie meisjes/jongens 10+ jaar 19:00-21:00
Peppel B
20301 Keep fit (muziek) 09:00-10:00
Ridderhof
21008 Rhönrad 2e selectie dames/heren 17:30-19:30
21009 Rhönrad 3e selectie dames/heren 19:30-20:30
‘t Sporthuus, Lunteren
21501 Selectie extra groepsspringen 12+ 19:00-20:30
Turnstede Beneden
21302 Extra turnen selectie MB niv. 2/3 15:30-17:30
21304 Turnen selectie dames 6-8 jaar, OB niv 5/6/7 15:30-17:30
Turnstede Boven
20203 Jazz/moderne dans selectie 12+ jaar 18:15-19:15

Woensdag

Kernhem A
30501 Nijntje kleutergym meisjes/jongens groep 1/2 16:00-17:00
30502 Gymnastiek/turnen meisjes 6-7 jaar (VOL, wachtlijst) 17:00-18:00
30503 Gymnastiek/turnen meisjes 7-8 jaar 18:00-19:00
Kernhem B
30504 Gymnastiek/turnen meisjes 8-9  jaar 16:00-17:00
30505 Gymnastiek/turnen meisjes 9-10 jaar 17:00-18:00
30506 Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00-19:00
Peppel C
30306 Nijntje peuter en oudergym 2-3 jaar 09:00-10:00
Ridderhof
31001 Rhönrad dames/heren 14+ jaar 19:30-21:00
Turnstede Beneden
31320 Sport Highschool 08:30-10:00
31300 Keep fit conditiegym 09:00-10:00
31303 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 5 15:00-17:00
31307 Turnen selectie dames 12+ jaar, BB niv F/G/H 17:00-19:00
31308 Turnen selectie dames 12+ jaar, BB niv C/D/E 19:00-21:30
31314 Turnen selectie heren 8+ jaar, OB  en MB 17:00-19:00
31315 Turnen selectie heren 12+ jaar, BB 19:00-21:30
Turnstede Boven
30200 Jazz/moderne dans 7-10 jaar 18:15-19:15
30204 Jazz/moderne dans 14+ 19:15-20:15
30205 Jazzdans hip hop 20:15-21:15

Donderdag

Bettekamp
40802 Acrogym instroom/instap 16:00-17:00
40803 Acrogym wedstrijdgroep E lijn 17:00-18:30
40804 Acrogym wedstrijdgroep D lijn 18:30-20:00
40801 Volleybal dames/heren 20:00-21:30
Enka
41401 Freerunnen 8+ jaar beginners 17:30-18:30
Maandereng
41201 Groepsspringen recreatie 18:00-19:30
Ridderhof
41001 Rhönrad 1e selectie dames/heren 16:00-17:30
41002 Rhönrad 2e selectie dames/heren 17:30-19:30
‘t Sporthuus, Lunteren
41501 Turnen selectie dames MB/BB 17:00-19:15
Turnstede Beneden
41301 Turnen selectie dames 6-8 jaar, OB niv. 4/5 15:30-17:30
41302 Extra turnen selectie dames 7+ jaar niv 2/3/4 + div 3 15:30-17:30
Wulplaan
40901 Gymnastiek/turnen meisjes 5-7 jaar 16:00-17:00
40902 Gymnastiek/turnen meisjes 8-10 jaar 17:00-18:00
40903 Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00-19:00
40908 Keep fit conditiegym (muziek) 19:00-20:00

VrijdagTurnstede Beneden

Ceelman van Ommerenweg
51102 Gymnastiek/turnen meisjes 4-7 jaar 16:00-17:00
51103 Gymnastiek/turnen meisjes 7-8 jaar 17:00-18:00
51104 Gymnastiek/turnen meisjes 8-10 jaar 18:00-19:00
51105 Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 19:00-20:00
Enka
51400 Nijntje peuter en oudergym 2-3 jaar (VOL, wachtlijst) 15:30-16:30
51401 Nijntje kleutergym meisjes/jongens groep 1/2 16:30-17:30
51402 Gymnastiek/turnen meisjes 6-7 jaar 17:30-18:30
51403 Gymnastiek/turnen meisjes 8-9 jaar 18:30-19:30
51404 Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 19:30-20:30
Kernhem
50502 Turnen selectie dames 6-8 jaar, OB niv 5/6/7 15:30-17:00
50503 Turnen selectie dames 6-7 jaar,  OB instap  15:30-17:30
50505 Challenge turnen selectie 17:00-19:00
50507 Challenge turnen recreatie 17:30-19:00
Maandereng B
51202 Freerunnen 6-10 jaar 16:30-17:30
51203 Freerunnen 10+ jaar 17:30-18:30
51207 Selectie groepsspringen  C-niveau 18:00-19:30
51208 Selectie groepsspringen  A/B niveau 19:30-21:00
Peppel
50306 Nijntje peuter & oudergym 2-3 jaar 09:00-10:00
Ridderhof
51002 Gymnastiek/turnen meisjes 5-7 jaar (VOL, wachtlijst) 17:00-18:00
51003 Gymnastiek/turnen meisjes 8+ jaar 18:00-19:00
51005 Rhönrad demoles 19:00-21:00
Turnstede Beneden
51301 Turnen selectie dames 12-14 jaar BB, niv E/F 17:30-20:00
51305 Turnen (selectie) dames/heren 12+ 18:00-21:00
Turnstede Boven
50200 Jazz/moderne dans 10+ 19:00-20:00
50204 Jazzdans hip hop 10+ 20:00-21:00

Zaterdag

Kernhem
60500 Nijntje peuter en oudergym 2-3 jaar 08:30-09:30
60501 Nijntje peuter en oudergym 2-3 jaar 09:30-10:30
60504 Nijntje peuter en oudergym 2-3 jaar 10:30-11:30
60506 Nijntje kleutergym meisjes/jongens groep 1/2 11:30-12:30
60508 Gymnastiek/turnen meisjes/jongens 6-9 jaar 12:30-13:30
Maandereng B
61201 Trampoline meisjes/jongens 6-9 jaar 14:00-15:00
61202 Trampoline meisjes/jongens 9-12 jaar 15:00-16:00
61203 Trampoline meisjes/jongens 12+ jaar 16:00-17:00
61208 Trampoline selectie meisjes/jongens 8+ jaar 12:00-14:00
Ridderhof
61001 Rhönrad meisjes/jongens 6-13 jaar 08:30-09:30
61002 Rhönrad meisjes/jongens 6-13 jaar 09:30-10:30
Turnstede Beneden
61300 Gymnastiek/turnen jongens  6+ jaar 09:00-11:00
61301 Turnen selectie heren 6-8 jaar OB  09:00-11:00
61302 Turnen selectie heren 9-11 jaar MB  09:00-12:00
61303 Turnen selectie heren 12+ jaar BB 12:00-15:00
61305 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv. 6/7 09:00-11:00
61307 Turnen selectie dames 6-8 jaar, OB niv. 3/4/5 11:30-14:00
61308 Turnen selectie dames 9-11 jaar, MB niv 2/3 14:00-17:00
61309 Turnen selectie dames 9-11 jaar,  MB niv 4 14:00-16:30
61316 Acrogym wedstrijdgroep C lijn 17:00-20:00
Voor leden Overzicht