Lesrooster
  
Laatste wijziging: 03-10-2017

Wil je weten wat één van onderstaande lessen kost, klik dan hier voor de contributie.
   
MA
 
Ceelman van Ommerenweg
Acrogym demo les 18:30 - 20:00 uur
Maandereng A+B
Turnen 3e selectie meisjes 8/9 16:30 - 18:00 uur
Turnen 3e selectie meisjes 9/11 16:30 - 18:00 uur
Turnen 2e selectie meisjes 11/12 18:00 - 20:00 uur
Turnen 1e selectie meisjes 13+ 18:00 - 20:00 uur
Turnen 1e selectie meisjes 13+ (4e divisie en senioren) 20:00 - 21:00 uur
Turnen 4e selectie jongens 6/8 16:30 - 18:00 uur
Turnen 3e selectie jongens 8/12 16:30 - 18:00 uur
Turnen 2e selectie jongens 8/12 18:00 - 19:30 uur
Turnen 1e selectie jongens 12+ 18:00 - 20:00 uur
't Riet A
nijntje beweegdiploma 15:45 - 16:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 16:45 - 17:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 17:45 - 18:45 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10/13 jaar 18:45 - 19:45 uur
't Riet A+B
Volleybal dames/heren 20:00 - 21:30 uur
Ridderhof
Rhönrad 1e selectie meisjes/jongens 17:30 - 19:00 uur
Turnstede Beneden
Turnen meisjes/jongens 14+ 20:00 - 21:30 uur
 
DI
 
Bunschoterweg
Kleutergymnastiek 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Groenendaal
Gymnastiek/turnen jongens 6/11 jaar 17:00 - 18:00 uur
Free Running 8/12 jaar beginners 18:00 - 19:00 uur
Free Running 8/12 jaar gevorderden 19:00 - 20:00 uur
Maandereng A
Gymnastiek/turnen meisjes 9/11 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 11+ 18:00 - 19:00 uur
Turnen 4e selectie turnen meisjes 10/13 19:00 - 20:30 uur
Maandereng B
nijntje beweegdiploma 4/6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 18:00 - 19:00 uur
Trampoline selectie meisjes/jongens 10+ 19:00 - 20:30 uur
Peppel B
Conditiegym (muziek) 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Rhönrad 2e selectie meisjes/jongens 17:30 - 19:30 uur
Rhönrad 3e selectie meisjes/jongens 19:30 - 20:30 uur
't Riet A
G-Gym / Sport Club extra 18:00 - 19:00 uur
Turnstede Boven
Jazzdance selectie 11/14 jaar 18:15 - 19:15 uur
 
WO
 
Blijdestein
G-gym/sport club extra 16:00 - 17:00 uur
Kernhem A  
nijntje beweegdiploma meisjes/jongens 3/6 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 18:00 - 19:00 uur
Kernhem B
Gymnastiek/turnen meisjes 9/10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Maandereng B
Gymnastiek/turnen jongens 6/8 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen jongens 9/11 jaar 18:00 - 19:00 uur
Peppel C
Gymnastiek peuters & ouders 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Rhönrad meisjes/jongens 14+ 19:30 - 21:00 uur
Turnstede Beneden
Turnen 3e selectie meisjes 8/9 14:30 - 16:00 uur
Turnen 3e selectie meisjes 9/11 16:00 - 17:30 uur
Turnen 2e selectie meisjes 11/12 17:30 - 19:00 uur
Turnen 1e selectie meisjes 13+ 19:00 - 21:00 uur
Turnen 2e selectie jongens 8/11 17:30 - 19:00 uur
Turnen 1e selectie jongens 12+ 17:30 - 19:30 uur
Turnstede Boven
Jazz/kinderdans 6/8 jaar 15:00 - 16:00 uur
Jazz/moderne dans 8/10 jaar 16:00 - 17:00 uur
Jazz/moderne dans 10/12 jaar 17:00 - 18:00 uur
Jazz/moderne dans 12+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Dansconditie 10+ 19:00 - 20:00 uur
Jazz/moderne dans 15/18 jaar 20:00 - 21:00 uur
   
DO
 
Bunschoterweg
Acrogym beginners 6+ 16:30 - 17:30 uur
Acrogym E lijn 8+ 17:30 - 19:00 uur
Acrogym D lijn 12+ 19:00 - 20:30 uur
Ridderhof
Rhönrad 1e selectie meisjes/jongens 16:00 - 17:30 uur
Rhönrad 2e selectie meisjes/jongens 17:30 - 19:30 uur
Bettekamp
Volleybal dames gevorderden 20:00 - 21:30 uur
Wulplaan
Gymnastiek/turnen meisjes 5/7 jaar 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/10 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10+ jaar 18:00 - 19:00 uur
Conditie Gymnastiek op muziek 19:00 - 20:00 uur
   
VR
 
Ceelman van Ommerenweg
Gymnastiek/turnen meisjes 5/8 jaar 16:30 - 17:30 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 9+ jaar 17:30 - 18:30 uur
Gymnastiek/turnen jongens 6/11 jaar 18:30 - 19:30 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 11+ jaar 19:30 - 20:30 uur
Maandereng B
Free running 8+ jaar beginners 15:30 - 16:30 uur
Free running 10+ jaar gevorderden 16:30 - 17:30 uur
Free running 12+ jaar gevorderden 17:30 - 18:30 uur
Springen 2e selectie C-niveaus 18:30 - 19:30 uur
Springen 1e selectie A/B-niveau 19:30 - 21:00 uur
Peppel
Gymnastiek peuters & ouders 09:00 - 10:00 uur
Ridderhof
Kleuters 16:00 - 17:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 6/7 jaar 17:00 - 18:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 8/9 jaar 18:00 - 19:00 uur
Gymnastiek/turnen meisjes 10/11 jaar 19:00 - 20:00 uur
Turnstede Boven
Demoteam dans Unbreakable Devotionz 17:15 - 18:30 uur
Demoteam dans Hypnotic Revelation 18:30 - 19:45 uur
Demoteam dans D'Movement 19:45 - 21:00 uur
   
ZA
 
Maandereng B
Grote trampoline meisjes/jongens 6/9 jaar 09:00 - 10:00 uur
Grote trampoline meisjes/jongens 9/12 jaar 10:00 - 11:00 uur
Grote trampoline meisjes/jongens 12+ jaar 11:00 - 12:00 uur
Grote trampoline selectie meisjes/jongens 8+ jaar 13:00 - 15:00 uur
Ridderhof
Rhönrad meisjes/jongens 6/13 jaar 08:30 - 09:30 uur
Rhönrad meisjes/jongens 6/13 jaar 09:30 - 10:30 uur
Turnstede Beneden
Turnen 5e selectie meisjes 6/7 15:00 - 16:30 uur
Turnen 4e selectie meisjes 8/10 16:30 - 18:00 uur
Turnen 4e selectie meisjes 10/13 18:00 - 19:30 uur
Turnstede Boven
Swingkids meisjes 3/5 jaar 09:00 - 10:00 uur
Swingkids meisjes 5/6 jaar 10:00 - 11:00 uur
Dans selectie meisjes 8/11 jaar 11:00 - 12:00 uur
Streetdance selectie meisjes 12:00 - 13:00 uur
Streetdance meisjes 8/12 jaar 13:00 - 14:00 uur